Siparişler Hakkında

ziyaretci defteri - Siparişler Hakkında
firma kural - Siparişler Hakkında

SİTE KURALLARI

İçerik kullanımı hakkı, yasal uyarı.

sozlesme - Siparişler Hakkında

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satıcı ve alıcı, yasal haklar.

Firmamız Biyografimiz - Siparişler Hakkında

FİRMA BİYOGRAFİSİ

Vizyon, Misyon, Sosyal Politikamız.

olcum - Siparişler Hakkında

DUVAR HESAPLAYICI

Uygulama alanınızı ölçün

soru sor - Siparişler Hakkında

Firma ve Siparişleriniz Hakkında !

Kargo, nakliye, ödeme bilgilerimize, firmamız veya uygulamalarımız hakkında merak ettiklerinizi kısaca bu bölümden öğrenebilirsiniz. Sadece aşağıdaki arama kutusuna ne öğrenmek istediğinizi yazıp aramanız yeterli.

Firma Ar -Ge Çalışmalarımız
Araştırma
Tasarımlarımızı ilkel doğadan ilham alarak yapmaktayız, örneğin Türkiye'nin her bölgesinden ( dağ, yamaç ve tarlalardan, vadilerden , tarihi yapılardan ) taş ve tuğla doku örnekleri alınarak bunlardan elden edilen kalıplar ile orjinal doğal dokuda kültür taşı ve tuğlası üretmekteyiz.Kısacası ilhamımızı doğadan almaktayız. Bu bağlamda bilim insanları ve çeşitli insanları ve çeşitli kamu kurumları ile ortak yürüttüğümüz Ar-Ge projeleri büyümemizin temelinde yer almaktadır.Şirketimizde kaliteli ürün üretmenin ötesinde sürdürülebilir kalkınmanın temel ilkelerinden olan çevreyi koruma, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi anlayışını benimsemektedir. Bu anlayış doğal kaynakların ve enerjinin kullanımı atıkların etkin yönetimi, emisyonların izlenmesi çevreye uyumlu ürün ve teknoloji geliştirilmesiyle ilgili Ar – ge projeleri hedefleri gibi faaliyetlerimizle desteklenmektedir.
Geliştirme
Standart olarak Emir Akustik'nin yürüteceği aşamalar;

Ürünle ilgili standardizasyon kurumlarınca (ASTM, İSO vb) belirlenmiş kalite ölçütleri. Ürün için gerekli literatür ve piyasa araştırılmasının yapılması. Gerekli ürünle ilgili teknik bilgilerin yorumlanması ve formülasyon çalışmaları yapılması. Müşterinin istediği ürünün gerekli ARGE çalışmasını yürütülmesi. Malzemen örneklerinin müşteriyle paylaşılması ve onayının alınması. Müşterinin kullandığı makinalara göre formülasyonun Baymel tarafından yerinde denenmesi. Müşterinin aylık ve yıllık talep miktarına göre fiyatlandırılması

Ar-gesi Tamamlanan ( Geliştirilen ) Malzemenin teslimi

1. Ürünle İlgili Standartların Belirlenmesi: Emir Akustik müşterinin istediği ürüne bağlı kalarak ASTM ve İSO gibi standardizasyon kurumlarınca belirlenmiş standartlar dahilinde veya ek bir özellik gerektiriyorsa bunları da dikkate alarak malzemenin gerektirdiği standart ölçüleri belirler. ‘Malzeme Ön Çalışmasını” icra eder. Ürünün gerekli özellikleri için :

Malzemenin standartlarının belirlenmesi : İstenilen ek özellikler varsa buna göre geliştirilmesi

2. Literatür araştırılması: Malzemenin üretilebilmesi için gerekli literatürlerin araştırılması Emir Akustik tarafından yürütülür. Literatürde belirtilen özelliklere göre üretim akım şeması çıkarılır. Malzemeye bağlı kalarak gerekli görülen hammadde ve sentezlenecek doğal taş tozu ve granülü & renklendirici piğmentler ve bağlayıcı maddeler için hazırlık gerçekleştirilir.
3. Formülasyonun Hazırlanması: Doğal çimento ve piğment malzemeler doğal olduklarından içerdikleri bileşenler özelliklerini fazlasıyla değiştirmektedir. Bu malzemeleri oluşturmak için yeterli bilgi ve uzmanlık gerektirir. Emir Akustik bu konuda uzman kadrosu ile gerekli formülasyon çalışmasını yürütür. Oluşturulan formülasyon üzerinde çalışmalarına başlar.
3. Formülasyonun Hazırlanması: Doğal çimento ve piğment malzemeler doğal olduklarından içerdikleri bileşenler özelliklerini fazlasıyla değiştirmektedir. Bu malzemeleri oluşturmak için yeterli bilgi ve uzmanlık gerektirir. Emir Akustik bu konuda uzman kadrosu ile gerekli formülasyon çalışmasını yürütür. Oluşturulan formülasyon üzerinde çalışmalarına başlar.
4. Sentez & ARGE çalışmaları: Müşterinin istediği malzemenin özelliklerine başlı kalarak, oluşturulan formülasyon dahilinde Emir Akustik hammaddeleri temin eder. Sentezlenecek doğal malzemelerin sentezlenmesi için prosesini ona bağlı kalarak düzenler. Malzemenin ilk denemelerini gerçekleştirir. Belirlenen standartlara bağlı kalarak malzeme üretilir.
5. Malzemenin Onayı: ARGE çalışmaları Emir Akustik tarafından yürütülür. Ürünün gerekli laboratuvar testlerini tamamlar. Elde edilen ürünler müşteriyle paylaşılır. ARGE çalışmalarını tamamlamış ürün Emir Akustik tarafından müşteri onayı istenir.

Kalite

Yerinde Üretim: Malzeme için gerekli TDS’ler tedarikçi hammadde firmasıyla paylaşılır. Formülasyonda (makine, üretim şartları) adaptasyonu sağlamak için ilk üretim Emir Akustik kontrolünde gerçekleştirilir. Gerekli olması dahilinde formülasyonda değişiklikler yapılır.Emir Akustik halihazırda üretimini gerçekleştirdiği dekoratif kültür taşı ve tuğlası ile fiberglas polyester panel  sistemlerinde ortaya koyduğumuz faydalar ile pazarda ki rakip ürünlere kıyasla yenilikler sunması daimi hedefimizdir.Talebin Alınması ve Ürünün Fiyatlandırılması Çalışması: Müşteri talep edeceği ürünle ilgili temel bilgileri alındıktan sonra Emir Akustik'nin ön çalışmasını gerçekleştirir. Elde edilen bilgiler ile müşterinin isteyeceği miktara göre fiyatlandırma çalışmasını yürütür. Gerekli dökümantasyonla müşteri bilgilendirirlir.

uretim - Siparişler Hakkında
Emir Akustik Sünger Üreticisi
Emir Akustik İstanbul Sultanbeyli fabrikasında , kendine özgü üretim stili ile üretimini yaptığı akustik ürünlerin, imalat, satış,  pazarlama ve yurt dışına ihracatını yapmaktadır.
Emir Akustik Şilte Üreticisi
Emir Akustik firma olarak kendi marka tescili altında, yerli üreticilerden tedariğini yaptığı akustik malzemelerin, satış pazarlama ve ihracatını yapmaktadır.
Emir Akustik Panel Üreticisi
Emir Akustik tescilli markası altında üretimini yaptığı akustik ve dekoratif duvar panellerinin satış pazarlama ve ihracatını yapmaktadır.
Videolar - Siparişler Hakkında
Dekoratif Taş Kaplama
emir1
Dekoratif Tuğla Kaplama
emir1
Dekoratif Taş Panel Kaplama
emir1
Vip24 Yurt İçi Kargo
Kargo Hizmetiİstanbul içi gerek tüm Türkiye ve Dünya’ya özel hızlı kargo ile gönderim yapılır. Acil projenize ürün mü lazım ? 24 saat veya 48 saat içinde ürünlerin şantiyede olmasınımı istiyorsunuz . Tüm acil durumlarınızda size özel araç kiralama ve nakliye hizmetimiz vardır. Fiyatları son derece ekonomik olacak şekilde tarafımızdan pazarlığı yapılmış araç ve firmalar vardır. Size sunulan seçeneklerden, size uygun olanını belirtmeniz yeterli olacaktır. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden kargo nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, kargo ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden kargo ücreti bilgisi mutlaka edininiz.
İstanbul İçi Kurye Hizmetimiz
Kurye HizmetiNormal Kurye Hizmeti :  İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın nerede olduğu hiç önemli değil. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.
Özel Nakliye Hizmetimiz
Özel Nakliye Hizmetiİstanbul içi veya şehirler arası , uluslar arası gönderimleriniz için özel araçlar ile Vip hizmet sunan kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır. Zamandan tasarruf sağlamak vede gönderilen ürünün muhafazası için özel itina gösterilen özel nakliye hizmetinde , müşterilerin risk almayacak durumlarında tavsiye edilecek bir ürün sevk şeklidir. Havaleli ve yüklü ağır sevkiyatlar içinde yine özel nakliye firmalarından temin ettiğimiz Tır ve kamyon gibi kişiye ve siparişe özel ambalaj ve sevk hizmetide vermekteyiz. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, nakliye ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden nakliye ücreti bilgisi mutlaka edininiz.
usta temini - Siparişler Hakkında
Nakliye Hizmeti
nakliye - Siparişler HakkındaFirmamızdan satın aldıklarınızın ; adresinize taşınmasını istiyorsanız, düşük bir ücret karşılığında nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz. İl dışı Gönderimler ( Türkiyenin her yerine ) % 40 İndirimli kargo antlaşmalarımızla gönderim yapmaktayız. Ayrıntılar için Müşteri Hizmetleri’nden veya teknik destek ekibimizden 0216 592 50 66 bilgi alabilirsiniz. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, nakliye ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden nakliye ücreti bilgisi mutlaka edininiz.
Montaj Hizmeti
usta - Siparişler HakkındaFirmamızdan satın aldıklarınızın ; mekanınızda kurulmasını istiyorsanız, düşük bir ücret karşılığında montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılar için müşteri hizmetleri’nden veya teknik destek ekibimizden 0216 592 50 66 bilgi alabilirsiniz. İl dışı – şehir dışı  ( Türkiye' nin her yerine ) % 40 İndirimli kargo antlaşmalarımızla Gönderim Yapmaktayız. Yol – konaklama ve usta montaj ücreti karşılığında Türkiye' nin her yerine montaj Servisi imkanıda sunmaktayız. Firmamızın anlaşması bulunduğu güvenilir Ustalar ve Kargo firmaları ile hizmet verilmektedir.
Projelendirme
proje - Siparişler HakkındaToplu Alımlarda & Şiparişlerinizde ; Akustik ses yalıtım ürün siparişlerinizde proje bazlı talepleriniz özel iskonto ve teknik destek personelimizle proje desteği vermekteyiz. Size özel müşteri pörtföyümüz tarafımızdan oluşturularak , projenizin teklif aşamasından iş teslimine kadar tüm süresinde uzman personellerimiz ve iç mimarlarımız & mühendislerimiz tarafından denetim ve kalite kontrolünden geçirilmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz : 0216 592 50 66
Mühendis Mimar Talebi
Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmetide vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız. Tüm iç mekan dış mekan mağaza ve cephelerinizi taş tuğla ve panel ile giydirilerek conceptinize uygun 3D Görsel sunum ve mimari teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Hizmette daha fazlasını isteyenler için , sınırsız hizmet vermekteyiz.
Şehir Dışı Keşifleri
Firmamız uzak mesafe keşif taleplerinde, 1000 TL yol, konaklama ve mühendislik servis ücreti almaktadır. Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmetide vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız.
Süper Visor Hizmeti
Firmamız, tüm ürünlerin uygulama montaj işleri için profesyonel süpervisor kalibre personel hizmeti vermektedir. Yol konaklama ve yemek ücreti talep edene ait olup günlük süpervisor üceti : 250 $ dolardır. Tüm keşif personeli yurt içi ve yurt dışı uygulamalarında peşin alınmaktadır. Yurt dışı siparişlerinizde, projelerinize özel mimari ve teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Yurtdışı teknik personel ve süpervisor hizmetlerimizde, personelin yol konaklama ücreti işverene aittir. Detaylı bilgi için teknik destek ofisimizle iletişime geçiniz 0216 592 50 66
Teknik Destek
Teknik destek konusunda neredeyse sınırsız hizmet sunan firmamız, teknik personel, usta temini, mimari mühendislik hizmeti, tasarım dizayn gibi satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetlerimiz mevcuttur.
bayilik - Siparişler Hakkında
Yurtdışı Temsilciliklerimiz
yurtdisi bayi - Siparişler HakkındaAzerbeycan – Bakü
Kazakistan – Astana
Dubai – Kuveyt
Afrika – Almanya
Rusya – Moskova
_
Yurtiçi Temsilciliklerimiz
yurtici bayi - Siparişler Hakkındaİç Anadolu – Ankara
Ege – İzmir
Akdeniz – Antalya
Karadeniz – Trabzon
Doğu Anadolu – Urfa
Marmara – İstanbul
Bayilik Başvurusu
bayilik gerekenler - Siparişler HakkındaBayilik İçin Gerekli Evraklar
√ Ticari Faaliyet Belgesi
√ Banka Teminat Mektubu
√ Vergi Levhası
Mimari Projelendirme Hizmetimiz
Tüm iç ve dış mekanların, mağazaların, dükkanların, fabrikaların ev ve iş yerlerinizin anahtar teslim mimari projelerinizi üstlenmekteyiz.
Numune Talep Edebilir miyim ?
Ürünlerinizi Nasıl Görebilirim : İstanbul Mağazamıza Gelerek Yerinde Görebilirsiniz.
Numune Talep Edebilirmiyim : Evet, tabiki talep edebilirsiniz.
Göndereceğiniz Numune Ölçüleri Nedir : A 4 Büyüklüğündedir.
Kargo Ücreti Kime Aittir : Numune Talebinde Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.
Numune Gönderiminden Ücret Alınıyormu : Evet, Standart Numunelerden Ücret Alıyoruz.
Özel Numune Yaptırmak İstersem
Standart Büyüklükteki Numunenizin Dışında Numune İstesem : Ücrete Tabiidir.
Özel Renk ve Dokuda İsteğe Bağlı Numune Varmı : Termin Süresine Bağlı Ücretli Göndeririz.
Montaj Dahil Numune Yapılmasını İstesem : Ücretli olarak  Numune Montajı Yapılır.
Peki Katolog Var mı ?
Değerli müşterilerimiz , katalok taleplerinizi iletişim bölümündeki sipariş formunu doldurarak yapabilirsiniz. Kataloklarımız ücretsizdir. Dilerseniz sipariş sayfasındaki e – katalok bölümündende pdf olarak indirebilirsiniz. Şimdiden eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle… Katalok yada numune taleplerinizde adres iletişim bilgilerinizi eksiksiz bize iletiniz.
Referans Firmalar
Akbank
Akid
Akrotes
Aldora
Aliç
Arçelik
Aslı Börek
İstanbul Aydın Üniversitesi
Babalık Restaurant
BahçeTepe İstanbul
Baklavayesek.com
Barkod Cafe&Bar
Başer Faktoring
Bezmialem Vakıf Üniversitesi
Baydöner
City Park Turizm
Coca Cola
Cratos
Defacto
Defne Büfe
Deichmann
Dockers
Doğa Koleji
Doğuş Grubu
Dumankaya
Ege Boyu İstanbul
Enka
Er&Bağ Elektronik Palet Etiket
Ersöz
Eylül Hukuk
Fenerbahçe Spor Kulübü
FLO Ayakkabı
Fora & Şanlı
Fora & Şanlı
Gedik Üniversitesi
GODE İstanbul
Gülez Kauçuk
HSBC
HYATT Regency
Kent İdealist
İshakoğlu Group
İstek Otomotiv
Kahve Diyarı
Kaşmir Halı
Kayseri ŞEker Fabrikası
Kestel Belediyesi
Kinder Ferrero
Kovuk Donatı
Köylü Güzeli
Lilas
Lumberjack
Mall Of İstanbul
Masko Mobilya Kenti
Memoral
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
MHP
MTR Reklam
Nautrel Gaz
N Design
Nish Adalar
NNN Mimarlık
ÖZcan Aydınlatma
Öz Köseoğlu
Park Village
Peker Grup
Pkonsept
Polaris
Rings İstanbul
Robert İstanbul
Şafak Film
Sancaktepe Belediyesi
Saras Lojistik
Securitas
Sihirli Pastane
Lagün
Steelife
Tavuk Dünyası
Terra Film House
Tersan
Tırsan
Tuzla Belediyesi
VefaGroup
Hotel Venus
Wood Ataşehir
Firmanızdan Ürün Sipariş Ettim ve  Bana Nasıl Ulaşır Diyorsanız ?
Sena Stone Kargo Hizmeti Cevap : Siparişiniz tonajlı ( ağır kilolu ) yada havaleli hacimsel olarak büyük İse ( yükseklik en - boy vs. ) bunun en ekonomik ve sağlam nakliye sevk yolu, kara yolu taşımacılığı yapan güvenilir firmalar ile ürününüzün size ulaşmasıdır. ( Uluslar arası taşımacılıkta konteyner bazı taşımacılık tercih edilmektedir. / gemi, tren, tırlar vs. ) Firma olarak sizin adınıza indirimler talep ederek en uygun bütçeli ve ürünlerinizi kapınıza kadar güvenle taşıyacak nakliye & kargo firmaları ile antlaşma yaptık.
Firmanızdan Ürün Sipariş Ettim Nakliye için Tavsiyeniz Nedir Diyorsanız
Cevap : Sizlere ürün teslim alım işlemleri için firmamızın da ulaştırmada tercih ettiği Nakliye ve Kargo firmalarını önerebiliriz.

Nakliye Ücretleri Faturada ve Teklifte Aksi Belirtilmedikçe Alıcı Tarafından Ödenir. Tonajlı ve Havaleli Ürünleri Ambar İle Gönderim Sağlıyoruz.
SÜRAT KARGO
Sürat Kargo 7/24 hizmet verir. Telefon: 0216 398 57 54 / 0216 398 50 46
surat kargo - Siparişler Hakkında
EGE ULAŞIM
Ege Ulaşım Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti. Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No: 55 Samandıra-Kartal / İstanbul Tel (+ 90 ) 0216 311 32 22  G.s.m : 0530 568 31 73 kadirkok@egeulasim.com.tr
ege ulasim - Siparişler Hakkında
AMBAR İLE GÖNDERİM
Birlik Nakliyat Ambarı Anadolu Yakası : 0216 471 18 23 G.s.m : 0533 526 54 18 Avrupa Yakası : 0212 671 64 44
ege ulasim - Siparişler Hakkında
Hakkımızda

Emir Akustik. 2006 yılında kurulan firmamız, dekoratif kaplama ürünleri alanında toptan ve parekende olarak başlamıştır. Dekoratif taş ve tuğla panel ürünlerinin Türkiye’de imalat satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır.Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı ; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında yeralan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız .

Tedarikçilerimiz ; Dekoratif ürünlere ihtiyaç duyacağınız tüm organizasyonlarınızda tek elden çözüm sunma gayesi ile kurulan Emir Akustik, sektörde 12 Yılı aşkın deneyimi olan profesyonel kadrosu ve günümüz teknolojisinin imkan verdiği en kaliteli ürün stoğu ve Tedarikçileri ile hizmet vermektedir. ” Kaliteli ürünler kaliteli üreticilerle mümkündür ” Emir Akustik” , bir dünya markası olan Jotun boya tedarikçileri ile çalışmaktadır.

Türkiye İçin Çalışıyoruz…

Emir Akustik Olarak İlkemiz ; Çözüm Odaklı Firma Önceliğimiz,siz değerli işbirlikçilerimizin  iç ve dış mekanlarınızın tüm dekoratif ürün çözümlerinde ,stil ve makyaj detaylarıyla oturmaktan ve yaşamaktan keyif alabileceğiniz mekanlara dönüştürmek, Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımız arasındadır.Ticari Ahlak Kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz ”güven ve ehemmiyet’tir.” Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyip doğru çözümleri kısa sürede mümkün olan en kaliteli şekilde sunmaktır.Yüksek hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırarak mutlak müşteri memnuniyetini birincil hedefimizdir.

Misyon

Misyonumuz : Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

Sosyal Politikamız : Kuruluş ilkeleri gereği yüklendiği sosyal sorumluluk bilinciyle tüm yöneticileri ve çalışanları ile çevreye saygılı olarak,müşterilerimize,sektöre ve ülke ekonomisine katma değer sağlamayı kendine öncelikli ilke edinmiştir.

Vizyon

Vizyonumuz : Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda,geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde,şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen,değerli bir marka olmak.Doğru zamanda,Doğru hizmet,doğru maliyet.

Çevreci Yaklaşımımız : Emir Akustik tüm çalışmalarında insan sağlığı, iş güvenliği ve çevreci yaklaşım ilkeleri her türlü ekonomik kazançtan önde tutulmaktadır. Emir Akustik , çevreyi gelecek nesillere aktarılacak bir emanet olarak görmektedir. Bu yüzden üretimin her aşamasında çevreyi ve ekolojik dengeyi korumayı ve böylece doğal kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamayı hedeflemektedir.Dilek ve önerileriniz İçin destek[@]emirakustik.com.tr eposta adresimize yazabilirsiniz, Fikirleriniz Bizim İçin Değerlidir…

cevre politikamiz - Siparişler Hakkında
Çevreye Duyarlılık
Emir Akustik, çevresel değerlere karşı sorumluluğunun bilincinde bir kurum olmakla birlikte, gelecek nesillere ve kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine herkesten çok inanmaktadır. Firmamız stratejik yönetimin temel unsurlarından biri olarak algıladığı bu yaklaşımı, tüm faaliyetlerinin her aşamasında dikkate almaktadır. Temel Amacımız; Topluluğumuzda sürdürülebilen çevre koruma çalışmalarının sürdürülebilirlik ilkesi gözetilerek, çevre yönetim sisteminin anlayışıyla yürütülmesi ve tüm paydaşların desteği alınarak sürekli iyileşmenin sağlanmasıdır.Daha güzel yarınlar için, henüz geç değil çevrenin kıymetini bilelim…
Geri Dönüşüm
Bu kapsamda, şirketlerimizin her birinde önemli çevre konuları (emisyonlar, atıksu, katı atıklar, enerji verimliliği, geri kazanım, kaynakların etkin kullanımı gibi) tanımlanarak, iyileştirme potansiyelini belirlemek üzere gerçekleştirilen performans ölçümlerinin sonuçları değerlendirilerek, gerekli geliştirme çalışmalarını yapmak üzere hedefler oluşturulmakta, hedefler aksiyon planlarıyla takip edilmektedir. Bu çerçevede, üretim şirketleri kendi Çevre Yönetim Sistemleri içerisinde oluşturdukları prosedürleri uygulamakta, periyodik iç denetimlerinin yanısıra alt-yapımcı denetimlerini yaparak, aksayan yönler için düzeltici önleyici faaliyetlerini hayata geçirmektedir. Gelinen aşama her yılın sonunda Yönetim’e raporlanmakta ve iyileştirme fırsatları değerlendirilmektedir. Çevre Yönetim Sisteminin temel elemanlarını oluşturan bütün konular bu çerçevede oluşturulmuş prosedür ve talimatlarla ele alınmaktadır.Emir Akustik ürünlerinin % 70 geri dönüşüm mamüllerden oluşmaktadır.
Çevre Yönetim Sistemi
Emir Akustik, iş yönetimi ile ilgili her konunun çevre merkezli düşünce ile kesişmesi gereğine inanmaktadır. Bu amaçla, üretirken neden olduğu çevresel etkileri minimize etmek ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmesini sağlamak üzere, Topluluğun bütün üretim şirketlerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları esas alınmaktadır. Her üretim şirketinde, Fabrika Müdürü’ne raporlayan bir Çevre Görevlisi veya Çevre Yönetim Birimi bulunmakta olup, alt birimlerden yetkililerin katılımıyla oluşturulmuş Çevre Komiteleri ile birlikte çalışılmaktadır.
İthalat
Emir Akustik Medya San ve Tic. Ltd. Şti Olarak ; Üretim ve pazarlamasını ve toptan satışını yaptığımız ürünlerimiz, gerek geçici kabullü ithalat gerekse yurt içinde satılmak kaydıyla akreditifli veya mal karşılığı ithalat & ihracat yapmaktadır. Bu bağlamda bayisi ve distribitörü olduğumuz markaların hammeddesini avrupadan ithalatını gerçekleştirmekteyiz.
İhracat
Akustik sünger ve ses yalıtım malzemeleri üreticisi ve ihraçatçısı olan firmamız, 2010 itibariyle bölgesel bir güç olan Emir Akustik 2016’da ise bir dünya markası olma hedefine hızlı adımlarla ilerliyor. 2016 da kurulan Emir Akustik Rusya ile Bağımsız Devletler Topluluğu ve diğer bölge ülkeleriyle olan ticaret hacmini artırmak için çalışan, yalıtım sektöründe İş Girişim Sermayesi (2007 – 2012 ) ile işbirliği ve Turquality gibi programlarla desteklenen tek marka olan Emir Akustik, bugün itibariyle aralarında Romanya, Türkmenistan, Kazakistan, Bulgaristan, Kıbrıs, Ukrayna, Hırvatistan, Polonya, Gürcistan, Rusya, Yunanistan, Mısır, BAE, Belçika, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Cezayir, Moldova, İrlanda, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Şili, Irak, İsviçre, Azerbaycan, Kosova, Özbekistan, Ürdün, Almanya, Uruguay, Portekiz ve Macaristan’ın bulunduğu 68 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Üretim
Emir Akustik farklı sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda , akustik panel kaplamalar ve ses yalıtım şiltelerine ait ürünler tedarik etmektedir. Ürün portföyümüz dahilinde İnşaat, ve mimari alan sektörlerinin dekorasyon gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulamaktayız. Bunun yanında özellikle mimari tasarım ve düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır. Yapı sektöründe, mimari yapıların projelendirme aşamasında kullanılmasını önerdiğimiz ürünlerle dekorasyona dönük büyük katkılar sağlamaktayız. Böylece sonradan yaşanabilecek geri dönüşümü daha problemli ve maliyeti olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır. Çok daha yüksek sıkıntıların meydana gelmesi önlenebilmektedir . Tabi ki sonradan yaşanan problemleri çözme konusunda da ürün ve uygulama detaylı önerilerimiz olmaktadır.
Ürün Fiyat Garantisi
Emir Akustik Ürünlerinin Tamamı Sertifikalı ve TSE Standartlarında Ürünlerdir.
Yanmaz Ürünlerimiz Yanmazlık Sertifikalıdır.
Fiyat Listesinde Yazan Ürün Fiyatları Geçerli Olup, Fiyat Farkı Asla Yaşanmamaktadır.
Ürünlerimiz Avrupa Normlarında ” A Class ” Niteliğindedir.
Ürünlerimiz 1. Kalite Hammadden İmal Edilen Sertifikalı Ürünlerdir.
Ürünlerimiz Piyasa Muadil Ürün Fiyatları İle Asla Mukayese Edilemez.
Ürünlerimiz Yerli Üretim Olup Hammade MenşeiAlmanya’dır.Çin Malı Satmıyoruz
Özel Terminli Ürün ve Uygulamalar Taahhüt Süre Garantilidir.
Bunlara Rağmen Firmamızdan Satın Aldığınız Ürünün Piyasada Daha Düşük Fiyata Bulunursanız , İspatlamanız Durumunda Aradaki Fiyat Farkını İade Ediyoruz.
Ürün Kalite Garantisi
Yanmaz Ürünlerimiz Yanmazlık Sertifikalıdır.
Emir Akustik Ürünlerinin Tamamı 2 Yıl Ürün Garantisine Sahiptir.
Fiyat Listesimiz Hammaddeye Bağlı €uro Kuruna Göre Hesaplanır. ( Kur Düşünce İndirim Yapılır )
Ürünlerimiz Tamamı Yerli Üretim Olup Kendi Fabrikamızda ve Yerli Tedarikçilerimizden Temin Edilir.
Ürünlerimizi Uygulamalı Montaj Dahil Talep Ettiğinizde İşçilik Garantisi Vardır ( 1 Yıl İşçilik )
Ürünlerimiz Kansorejen Sağlığa Zararlı Tehlikeli Madde İçermemektedir.
Emir Akustik Ürünlerinin Tamamı Sertifikalı ve TSE Standarlarında Ürünlerdir.
Fiyat Listesinde Yazan Ürün Fiyatları Geçerli Olup, Fiyat Farkı Asla Yaşanmamaktadır.
Ürünlerimiz Avrupa Normlarında ” A Class ” Niteliğindedir.
Ürünlerimiz 1. Kalite Hammadden İmal Edilen Sertifikalı Ürünlerdir.
Ürünlerimiz Piyasa Muadil Ürün Fiyatları İle Asla Mukayese Edilemez.
Ürünlerimiz Yerli Üretim Olup Hammade Menşei Almanya’dır. Çin Malı Satmıyoruz.
Ürün Montaj Garantisi
Usta Montaj İşçilik Dahil Uygulamalı Hizmetlerimizde ( 1 Yıl ) İşçilik Garantisi Vardır.
Emir Akustik Ürünlerinin Tamamı 2 Yıl Ürün Garantisine Sahiptir.
Fiyat Listesimiz Hammaddeye Bağlı €uro Kuruna Göre Hesaplanır. ( Kur Düşünce İndirim Yapılır )
Ürünlerimiz Tamamı Yerli Üretim Olup Kendi Fabrikamızda ve Yerli Tedarikçilerimizden Temin Edilir.
Ürünlerimizi Uygulamalı Montaj Dahil Talep Ettiğinizde İşçilik Garantisi Vardır ( 1 Yıl İşçilik )
Ürünlerimiz Kansorejen Sağlığa Zararlı Tehlikeli Madde İçermemektedir.
Emir Akustik Ürünlerinin Tamamı Sertifikalı ve TSE Standarlarında Ürünlerdir.
Fiyat Listesinde Yazan Ürün Fiyatları Geçerli Olup, Fiyat Farkı Asla Yaşanmamaktadır.
Ürünlerimiz Avrupa Normlarında ” A Class ” Niteliğindedir.
Ürünlerimiz 1. Kalite Hammadden İmal Edilen Sertifikalı Ürünlerdir.
Yanmaz Ürünlerimiz Yanmazlık Sertifikalıdır.
Ürünlerimiz Piyasa Muadil Ürün Fiyatları İle Asla Mukayese Edilemez.
ürünlerimiz Yerli Üretim Olup Hammade Menşei Almanya’dır. Çin Malı Satmıyoruz.
Takım Arkadaşlarımız
firma hedef - Siparişler Hakkında
Yenilikçi Olmak
Emir Akustik olarak, müşterilerimizin problemlerini iyi analiz ederek ve çözüm odaklı yenilikçi ürünler üreterek, sektörde dev firma olma yolunda sürekli yenilenmek ve yeniliklere açık olmak olmazsa olmazlarımız arasındadır
Çözüm Odaklı Olmak
Firma olarak her sattığımız ürünü doktor hasta ilişkisi persektifinden bakarak müşterilerimize doğru, akılcı, ve ekonomik çözümler üretmek birincil hedeflerimiz arasındadır. Konusunda uzman teknik personellerimiz ve mühendislerimizle taslaktan projeye ve uygulama anına kadar sürekli zamandan ve imkanlardan tasarruf ederek memnunuyet ilkesine bağlı kalacak şekilde çözümler sunmaktayız.
Sürekli Büyüyen Firma Olmak
Büyümenin temel şartı güven ve istikrar ilkesine inanan firmamız, sürekli bu yönde kendini sorgulamakta ve müşteri hasssasiyetlerini iyi analiz ederek herzaman bir önceki durumundan farklı ve kalıcı olma yolunda kendine yegane hedef belirlemiştir
Müşteri Politikamız

Müşteri Şikayetleri Politikamız
Mevcut ve potansiyel müşterilerden gelen şikâyetleri önyargısız dinlemek ve kayıt altına almak, Şikâyetleri verimli ve etkili bir şekilde takip ederek, şikâyet konularına göre hedeflenen zaman diliminde açıklık, tarafsızlık, adaletli olmak ve gizlilik prensipleri doğrultusunda çözümlenmesi için uygulanması gereken süreçleri etkili bir şekilde yürütmek, Sonuçlar hakkında müşterilerimize ivedi, şeffaf, objektif, müşteri odaklı yaklaşım ile desteklenmiş bilgilendirmede bulunmak. Şikâyetlerin kök sebeplerine inerek, tekrarını engelleyecek tedbirler alınmasını sağlamak, müşterilerden gelen şikâyetleri bir fırsat olarak değerlendirip, iş süreçlerinde iyileştirme ve geliştirmeler yapmak, yapılmasını sağlamak.

İşbirliği Politikamız
İş ortaklarımız / tedarikçilerimizle; güven, saygı, şeffaflık, kazan-kazan ilkeleri çerçevesinde, kurumsal değerlerimize uygun, paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurarak müşterilerimize değer yaratmak.

Toplumsal Sorumluluk Politikamız
Tüm sosyal paydaşlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

calisma saatleri - Siparişler Hakkında
Hafta İçi Mesai Saatleri
PAZARTESİ : 9:00 – 18:00
SALI : 9:00 – 18:00
ÇAR. : 9:00 – 18:00
PER. : 9:00 – 18:00
CUMA : 9:00 – 18:00
C.TESİ : 9:00 – 18:00
PAZAR : KAPALI / CLOSED
Kargo Nakiye Hizmeti
PAZARTES : 9:00 – 18:00
SALI : 9:00 – 18:00
ÇAR. : 9:00 – 18:00
PER. : 9:00 – 18:00
CUMA : 9:00 – 18:00
C.TESİ : GÖNDERİM YOK
PAZAR : GÖNDERİM YOK
Montaj Servis Usta Hizmeti
PAZARTESİ : 9:00 – 18:00
SALI : 9:00 – 18:00
ÇAR. : 9:00 – 18:00
PER. : 9:00 – 18:00
CUMA : 9:00 – 18:00
C.TESİ : 9:00 – 18:00
PAZAR : 9:00 – 18:00
Standart Saatler Bunlar Olup, 7/24 Özel Usta Servisimizde Vardır
Stoklu Ürünler
Genel olarak , akustik sünger , şilteler ve panellerin standart modellerinde stok vardır.
Terminli Ürünler Hakkında
Firmamız terminli özel üretim ürünler hakkında max. 2 hafta termin süresi garantisi vermektedir. Ancak ithal ürünler için, bu süre geçerli olmayıp hammadesi hali hazırda olan yerli mamüller için geçerlidir.
Konteyner Bazında Ürünler Hakkında
Kamyon, tır bazında ürün taleplerinizde 21 İş Günü azami termin süresi vermekteyiz. Bununla ilgili daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz size ileteceklerdir.
Görüş ve Öneriler
Memnuniyetsizliklerinizi Bize Yazın
Dilek, şikayet ve önerilerinizi bize yazın. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Direk Müşteri Temsilcimizle Görüşerek Sorunuzu En Kısa Zamanda Çözeceğimizden Emin Olabilirsiniz. Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurarak Taleplerinizi Bize İletiniz. emirakustik@gmail.com
Taleplerinizi Bize İletin
Emir Akustik Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde sizin sorun şikayet ve önerilerinizi dinleyerek size yardımcı olacaktır. Ürün ile ilgili sorununuz varsa, yada süre konusunda problem yaşadıysanız veya personellerimizin tutumu gibi konularda bir rahatsızlık duyduğunuzu düşünüyorsanız size daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için lütfen aşağıdaki form ile yada müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerimiz
Emir Akustik Müşteri Temsilcisi : 0216 592 50 66 Pbx Emir Akustik Müşteri Temsilcisi : 0532 452 26 74 Emir Akustik e – posta : destek@emirakustik.com.tr
hakkimizda - Siparişler Hakkında
Biz Kimiz
Emir Akustik Şirketi : 2016 yılında kurulmuştur. Dekoratif Taş, Tuğla Panel ürünlerinin Türkiye’de satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır. Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Firmamız yalıtım sektörünün yanında kendi bünyesinde dekorasyon ürünleri üreterek ithalat ve ihracatda yapmaktadır.
Emir Akustik Şirketi
Emir Akustik Olarak : Dekoratif taş tuğla kaplama üretim tesislerimizin yanı sıra, İnşaat ve mimari ürünlerde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pazarlamasını ve satışını üstlenmekteyiz. Şirketin hizmet alanlarını kısaca belirtmek gerekirse ; Yalıtım sanayii, dekorasyon ve konut aksesuarları konusunda kendinisini sektörde ispat etmiş bir firmadır.
İlkelerimiz

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı ; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında yer alan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız .

Tedarikçilerimiz ; Teknik dekorasyon ürünlerine ihtiyaç duyacağınız tüm tasarım ve projelerinizde tek elden çözüm sunma gayesi ile kurulan Emir Akustik, sektörde 12 Yılı aşkın deneyimi olan profesyonel kadrosu ve günümüz teknolojisinin imkan verdiği en kaliteli ürün stoğu ve Tedarikçileri ile hizmet vermektedir. ” Kaliteli ürünler kaliteli üreticilerle mümkündür ” Emir Akustik ” , bir dünya markası olan Jotun boya Türkiye’de ürünlerini kullanmakta ve satış pazarlamasını yapmaktadır. Ürünlerimizin kalitesinin arkasında TUV Avrupa sertifikalarına sahip Jotun boya vardır.

” Türkiye İçin Çalışıyoruz… ”

Emir Akustik Yapımızı ; Takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmek. Amacımız, hizmet verdiğimiz sektörlerde ve global rekabet ortamında insan gücümüzü kalıcı üstünlüğümüz haline getirmektir. Misyon, vizyon ve değerlerinde belirtilen hedeflere ulaşmak için kalite odaklı, enerjik ve yenilikçi ekiplerle çalışmak. Çalışanlarımıza mesleki bilgi ve yeteneklerine göre istihdam şartları, yetişme ve gelişme yönünden adil ve eşit imkânlar sağlamak. Çalışanlarımızın kişiliğine saygı göstermek, haklarını korumak ve gözetmek. Her zaman konusunda uzman çalışanların tercih ettiği bir kurum olmayı sağlamak. Başarılı çalışanlarımızı ödüllendirmek ve gelişimlerini desteklemek.

Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.
Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.
Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.
Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.
Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.


Değerlerimiz;

Adalet – İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.
Ahlak – Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.
İtibar – İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.
Saygı – Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.
Dayanışma – İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.
İnsan Odaklılık – Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.


İş İlkelerimiz;

Azim – Çalışkanız. Kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz.
Ehliyet – İşi ehline veririz. Doğru insanla çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüz.
Cesaret – Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca “biz varız” diyebiliriz.
İstişare – Farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlarız.
Müşteri Memnuniyeti – Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.
Sorumluluk Bilinci – Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.

yasal uyari - Siparişler Hakkında
Yasal Uyarı
Tanımlar ve Koşullar ( Tüm Görseller ve Yazılar Doneler İzinsiz Kullanılamaz )Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. “EMİR” olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.
Bilgilendirme ve Feragat Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmış olup firmamızın ürünlerini ve teknik bilgilerini referanslarını nitelikli ürün gamını tanıtmak için düzenlenmiş resmi web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve / veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve / veya çıkarabilir. Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti., yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.
Fikri Mülkiyet Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.
Yetkili Mahkeme Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir. Bu yayın, Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.( Ancak ürünleri tanımak sipariş vermek sureti ile ticari olmayan kişisel kullanımınıza ve hizmetinize tahsis edilmiştir. ) Web Sitelerimizden İndireceğiniz Tüm İçerik ve Yazılar EMİR AKUSTİK Adına Tescilli Olup Ticari Olarak Çoğaltılıp Kullanılamaz. Görsel ve Yazılar Hakkında : Ancak, Masa Üstünde ve Cep Telefonlarınızda , İpad,’lerde ( Şahsi Kullanım ve Firmamızdan Ürün Tedariği İçin İnceleyebilirsiniz.) Emir Akustik Medya San. Ve Tic. Ltd. Şti. Her Hakkını Saklı Tutar. Hukuki sorularınız hakkında firmamızın avukatlık bürosu OĞUZHAN HUKUK BÜROSU
Bilgilendirme ve Feragat
Emir Akustik, iş yönetimi ile ilgili her konunun çevre merkezli düşünce ile kesişmesi gereğine inanmaktadır. Bu amaçla, üretirken neden olduğu çevresel etkileri minimize etmek ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmesini sağlamak üzere, Topluluğun bütün üretim şirketlerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları esas alınmaktadır. Her üretim şirketinde, Fabrika Müdürü’ne raporlayan bir Çevre Görevlisi veya Çevre Yönetim Birimi bulunmakta olup, alt birimlerden yetkililerin katılımıyla oluşturulmuş Çevre Komiteleri ile birlikte çalışılmaktadır.
Tanımlar ve Koşullar
Bu kapsamda, şirketlerimizin her birinde önemli çevre konuları (emisyonlar, atıksu, katı atıklar, enerji verimliliği, geri kazanım, kaynakların etkin kullanımı gibi) tanımlanarak, iyileştirme potansiyelini belirlemek üzere gerçekleştirilen performans ölçümlerinin sonuçları değerlendirilerek, gerekli geliştirme çalışmalarını yapmak üzere hedefler oluşturulmakta, hedefler aksiyon planlarıyla takip edilmektedir. Bu çerçevede, üretim şirketleri kendi Çevre Yönetim Sistemleri içerisinde oluşturdukları prosedürleri uygulamakta, periyodik iç denetimlerinin yanısıra alt-yapımcı denetimlerini yaparak, aksayan yönler için düzeltici önleyici faaliyetlerini hayata geçirmektedir. Gelinen aşama her yılın sonunda Yönetim’e raporlanmakta ve iyileştirme fırsatları değerlendirilmektedir. Çevre Yönetim Sisteminin temel elemanlarını oluşturan bütün konular bu çerçevede oluşturulmuş prosedür ve talimatlarla ele alınmaktadır.Sena foam ürünlerinin % 70 geri dönüşüm mamüllerden oluşmaktadır.
%C3%B6deme bilgileir - Siparişler Hakkında
Siparişler İçin Okuyun
Firmamız Hizmet ve Ürün Satışlarını Resmi Teyidler İle Gerçekleştirir :
A : Keşife bağlı maliyet analizi size e-posta gönderilerek onayınıza sunulur.
B : Ürün satışına bağlı sipariş formu onayınız için e – posta ile gönderilir.
C : Ürün detayları , uygulamalar hakkında teknik bilgi verilir.
D : Kargo nakliye ücreti hakkında tarafınıza ücret bilgisi verilecektir.

Mail Order ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ( MAİL ORDER ) ÖDEME İMKANI VARDIR. ( Aşşağıdaki Talimatları Yapınız )
1. Mail Order Formu ile Ödeme Yapabilirsiniz ( Formu Doldurup / İmzaladıktan Sonra Tarafımıza İletiniz )
2. Banka Hesap Numaralarımıza Havale / EFT ile Ödeme Yaparak Dekontu Tarafımıza Mail Atınız
3. Siparişlerinizi Ürün Miktarı ve Çeşidi Hakkında (Proforma Fatura & Sipariş Formu) Teyidi Almadan Ödeme Yapmayınız.
4. Size Gönderilen Sipariş & Mail Order Formuna Adres İletişim Bilgisi / Fatura Bilgilerinizi Eksiksiz Doldurup Bize İletiniz.
Firmamızın Sipariş Sözleşmesini Onaylamanız Durumunda Ödemeyi Nakit Yada Kredi Kartı İle Yapabilirsiniz.
Mail Order Formu :
Hesap Numaralarımız
Sena Stone Banka Bilgisi - Siparişler Hakkında ALICI ADI : EMİR AKUSTİK MEDYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Banka Adı : Türkiye İş Bankası
Şube : 1233 Sultanbeyli Şubesi
Hesap No : 1233 219 902
IBAN No : TR90 0006 4000 0011 2670 0726 72 TL
IBAN No : TR92 0006 4000 0021 2670 0109 39 $ Dolar / Usd
Hesap Numaralarımız
halkbank - Siparişler Hakkında ALICI ADI : EMİR AKUSTİK MEDYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Banka Adı : Halk Bankası
Şube : 1477 Sultanbeyli Çarşı Şubesi
Hesap No : 101 00 353
IBAN No : TR46 0001 2001 4770 0010 1003 53 TL
IBAN No : TR29 0001 2001 4770 0053 1000 80 $ Dolar / Usd
Hesap Numaralarımız
ziraat - Siparişler Hakkında ALICI ADI :EMİR AKUSTİK MEDYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Banka Adı : Ziraat Bankası
Şube : 2460 Bosna Bulvarı Şubesi
Hesap No : 2460- 76532727 – 27 5502
IBAN No : TR1900 0100 2460 7653 2727 5002 TL
IBAN No : TR3500 0100 2460 7653 2727 5005 $ Dolar / Usd
Taksit ve Kampanyalar

* Firmamızın Kampanya ( Vade Farksız Taksitli Satış Taahhüdü ) Dışındaki Taksitlere Bankanız Vade Farkı Almaktadır.
* Tüm Soru ve Kampanyalar Hakkında Detaylı Bilgi İçin SATIŞ SÖZLEŞMESİNE Bakınız.
* Gerek Kampanyalı ( TAKSİTLİ ) Gerekse Tek Çekim Ücretlerinden Firmamız Vade Farkı Almayacaktır.
* Kampanyalar Firma Ürün Stoğuna Bağlı Değişmektedir.Lütfen Taksitli Ürün Satışı İçin Bilgi Alınız. ( % 0.10 ödül, % 0.41 servis komisyonu fazladan taksit vade isterseniz eğer, Toplam Vade Farkı : % 0.51 dir. )
Sorularınız, Teknik Destek ve Satış İçin : destek@senastone.com.tr 0216 592 50 44 PBX